V případě jakéhokoli dotazu mě neváhejte kontaktovat....

Yamaha psr s950

11. ledna 2013 v 22:16 |  YAMAHA KLÁVESY

Stačí jen hrát a zažijete úžasně realistický a expresivní zvuk


Je náročné věrně reprodukovat veškeré specifické artikulace, nuance a dynamické změny zvuku akustických nástrojů. Yamaha, jako největší výrobce hudebních nástrojů na světě, využila vědecké i umělecké postupy, aby vám mohla nabídnout nejpropracovanější, přirozeně znějící a snadno hratelné zvuky různých nástrojů.

Technologie Super Articulation (SA)

Zvuky kategorie Super Articulation reprodukují herní charakteristiky akustických nástrojů tak autenticky, že máte pocit, že na tyto nástroje skutečně hrajete. A to nejlepší je, že SA zvuky inteligentně dodávají k vaší hře ty pravé expresivní nuance, typické pro jednotlivé nástroje, bez toho, abyste se museli učit různé triky, jak na to - prostě jen hrajete!

Styly s technologií Mega zvuků


Mega zvuky nabízejí různé herní techniky a typické ruchy jako skluzy prstů po strunách u kytar a baskytar, speciální efekty u žesťů nebo různé vokální efekty atd. Při využití Mega zvuků ve stylech jsou výsledkem jedny z nejrealističtěji znějících dynamických doprovodů.

Zvučné doprovody profesionální kvality dostupné pouhým stiskem tlačítka


Hrát se styly je jako být dirigentem kapely, která hraje akordy a aranže, které jí nadiktujete. Nová Yamaha PSR-S950 přichází se 408 vestavěnými dynamickým styly.
Styly Yamaha jsou vytvářeny nejlepšími světovými programátory a mixovány profesionálními studiovými inženýry pro dosažení bezkonkurenční kvality.

Audio styly

Audio styly posouvají možnosti automatických doprovodů na další stupínek díky přidání audio nahrávek studiových bubeníků, perkusionistů a perkusních souborů, nahrávaných v profesionálních studiích po celém světě. Díky tomu jsou bicí a perkusní party stylů přirozené, prostorové a živé a dodávají celkovému stylu mnohem větší expresivní potenciál. Technologie Yamaha Time Stretch umožňuje měnit tempo audio stop bez změny výšky tónu, takže vše zůstává skvěle synchronizováno.

VIDEO UKÁZKA:

Styly s technologií Guitar-Enhanced (SFF GE) s využitím Mega zvuků

Styly s technologií Guitar-Enhanced (SFF GE) nereprodukují pouze zvuk kytary, ale reprodukují přirozeně znějící zvuk hry na kytaru v závislosti na právě hraném akordu. Díky tomu jsou tyto styly tak úžasně realistické.

Vokální funkce pro vytvoření nové dimenze zábavy a produkce


Ať už si zpíváte jen tak pro radost, máte rádi karaoke, nebo jste zpěvák/skladatel, PSR-S950 vám nabízí vše, co potřebujete pro vaše vystoupení nebo tvorbu. Stačí připojit mikrofon a zpívat!

Odstranění vokálního partu


Výkonná funkce Vocal Cancel (odstranění vokálního partu) efektivně odstraní nebo potlačí vokální a sólové party ve střední poloze stereováhy daného audio souboru, což vám umožní z kompletní nahrávky zrušit part zpěvu a zazpívat si ve stylu "karaoke" s kompletním nástrojovým doprovodem.

Mikrofonní vstup / Vokální harmonizér VH2


Mikrofonní vstup v PSR-S950 vám umožňuje připojit přímo do nástroje mikrofon a zazpívat si při hře na nástroj, nebo spolu s přehrávanou písní či audio souborem.
Díky vokálnímu harmonizéru můžete k vašemu zpívanému hlasu přiřadit až tři další virtuální sboristy. Nový harmonizér VH2 nabízí vylepšení v rozeznávání výšky tónu a řízení stability. Ukazatel úrovně mikrofonního signálu se nachází na hlavním displeji. Nové intuitivní grafické uživatelské rozhraní usnadňuje experimentování s vašimi vlastními nastaveními mikrofonu, efektů a typů harmonie. Pro začátek nabízí PSR-S950 celkem 44 úžasných presetových nastavení vokálního harmonizéru, obsahujících mužské i ženské hlasy a také efekty.

Zobrazování notace, textů písně a textových souborů

Velký LCD displej dokáže zobrazit text písně, notaci nebo textový soubor. Tyto informace si můžete nechat zobrazit také na připojeném externím monitoru.
Notace
Text písně

Proslulé audio a DSP technologie Yamahy poskytují skvělý zvuk jak při živém hraní, tak i při nahrávání


V hudební produkci je klíčovým prvkem při tvorbě skvělého zvuku způsob, jakým je skladba zmixována. Mixážní konzole vám umožňuje mixovat hudbu jako studioví inženýři; včetně vyvážení stereo pozice, panoramy a profesionálních studiových DSP efektů převzatých z uznávaných produktů Yamaha pro profesionální nahrávání a živou hudební produkci.

Efekt skutečného zkreslení (Real Distortion)

Efekty Real Distortion jsou založeny na digitálních modelech klasických kytarových zesilovačů z 60. a 70. let. Najdeme zde také digitální modely legendárních analogových kytarových efektových pedálů. Výsledkem je věrná frekvenční a dynamická reprodukce skutečných distortion kytarových efektů.

Nové reproduktory a reproduktorový box

Větší reproduktorový box poskytuje PSR-S950 plný a hutný zvuk s hlubokými basy a čirými výškami.

Digitální zesilovač

Yamaha PSR-S950 je vybavena digitálním zesilovačem vlastní výroby s vynikajícím odstupem signál/šum. Protože jde o vysoce účinnou plně digitální technologii, nabízí zesilovač vysoký výkon při současném výrazném snížení spotřeby energie.

Vyzkoušejte nové, univerzální a vysoce výkonné audio jádro


PSR-S950 umožňuje přehrávat a nahrávat audio soubory. Je zde také mnoho užitečných funkcí pro přehrávání audia, jako například hra ve stylu "karaoke" díky odstranění vokálního partu, transpozice audia nebo změna tempa.
Audio soubory lze přehrávat také z Multi padů, což je skvělé pro tvorbu smyček, vokálních frází a zvukových efektů.

Přehrávání MP3


Yamaha PSR-S950 podporuje přehrávání audio souborů ve formátu MP3 a WAV.

Funkce Time Stretch a Pitch Shift

Vlevo : Time Stretch, Vpravo : Pitch shift
Ne každý zpěvák má stejný hlasový rozsah. PSR-S950 dokáže přetransponovat vaši oblíbenou píseň do zvolené tóniny díky výkonné funkci Pitch Shift a to bez změny tempa písně. Pokud naopak potřebujete změnit tempo a zpomalit nebo zrychlit audio soubor, pak můžete využít funkce Time Stretch, která dokáže změnit tempo tentokrát zase bez změny výšky tónu.

Přiřazení audia k Multi padům (Audio Link Multi Pad)

Funkce Audio Link Multi Pad umožňuje přiřadit vaše vlastní audio soubory (se zvukovými efekty, vokálními frázemi apod.) k jednotlivým padům v sekci Multi Pad a využít je přímo při hraní.

Nahrávání audia

Nahrajte si svou píseň nebo vystoupení jako vysoce kvalitní, nekomprimovaný WAV soubor, který pak můžete sdílet online nebo vypálit na CD. Připojte mikrofon nebo kytaru přímo do nástroje a užijte si nahrávání společné hry kytary a kláves nebo si nahrajte váš zpěv spolu s přehrávanou písní.

Možnost rozšířit o další zvuky a styly udržuje váš nástroj pořád aktuální


Možnost rozšířit o nové zvuky a styly vám zaručí, že nástroj můžete dovybavit vysoce kvalitními zvuky a styly z celého světa podle vlastního výběru. A to nejlepší je, že spoustu vzorků těchto rozšíření můžete získat zcela zdarma na adrese: http://services.music.yamaha.com/vse/


Rozšíření zvuků a stylů (Voice and Style Expansion - VSE)

Díky novým balíčkům s rozšiřujícími zvuky a styly od Yamahy si mohou hráči vybírat z široké a stále se rozrůstající nabídky autenticky znějících zvuků a stylů z celého světa. Stačí je načíst do vestavěné FlashROM paměti v PSR-S950 (s kapacitou 64MB) a můžete okamžitě hrát s těmito autentickými zvuky, styly a doprovody podle vašeho výběru!

Přenosný keyboard přátelský k mobilním zařízením


PSR-S950 podporuje konektivitu a interaktivitu s vašimi mobilními zařízeními a tablety. Navíc Yamaha vyvíjí spoustu aplikací pro iPhone, iPod touch a iPad, které přinášejí nový způsob interaktivity.

Vstup Aux

Díky přídavnému linkovému vstupu můžete hrát s aplikací Yamaha "NoteStar" pomocí digitální notace včetně skutečných doprovodných stop ve formátu audio. Nebo si jednoduše zahrajte s vaší oblíbenou písní z vaší hudební knihovny.

iPhone/iPod touch/iPad konektivita

S MIDI rozhraním Yamaha i-MX1 pro iPhone, iPod touch a iPad můžete objevit novou dimenzi MIDI ovládání s aplikacemi od Yamahy jako Scale Tuner, Piano Diary nebo Faders & XY Pad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tyto "webovky"?

Ano 28.1% (164)
No, ujdou 12.9% (75)
Docela jo 12.7% (74)
Nevím, co se mi na nich nelíbí 18.2% (106)
Ne 13.6% (79)
Jsou "strašné" 14.6% (85)

Komentáře

1 MarcoR MarcoR | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 13:29 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

2 DorothyHed DorothyHed | E-mail | 19. července 2017 v 0:38 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

3 ArleneSnist ArleneSnist | E-mail | 22. července 2017 v 18:31 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

4 ArleneSnist ArleneSnist | E-mail | 22. července 2017 v 23:50 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 Davidved Davidved | E-mail | 29. července 2017 v 1:52 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить свою фамилию из интернета Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

6 Dol11larnix Dol11larnix | E-mail | 13. srpna 2017 v 14:49 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Анапа. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Быстро

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7 (861) 241 2345
___________________________
благоустройство территории в покровское-стрешнево
благоустройство и озеленение населенных пунктов информация
ооо благоустройство в нефтекамске
благоустройство новая москва
муп жкх благоустройство омутнинск

7 DannyScomy DannyScomy | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 15:06 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

8 Avito321zent Avito321zent | E-mail | 28. září 2017 v 16:49 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито пермь работа вакансии подработка деньги сразу
авито как не попасть на деньги
как отвязать номер с авито если аккаунт удален
блокировка аккаунта avito
как на авито привязать номер к другому аккаунту

9 Dol77larTurl Dol77larTurl | E-mail | 14. října 2017 v 16:34 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

10 CharlesKnity CharlesKnity | E-mail | Web | 23. října 2017 v 13:04 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

11 Larrysop Larrysop | E-mail | Web | 27. října 2017 v 10:59 | Reagovat

http://nasionarolnicze.pl/component/k2/itemlist/user/256848  смотреть лучшие кино 720   скачать фільм фильм бесплатно в хорошем качестве  http://appu.te.ua/component/k2/itemlist/user/296760

12 AlysonVlg AlysonVlg | E-mail | Web | 29. října 2017 v 10:55 | Reagovat
13 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | 1. května 2018 v 12:31 | Reagovat

ranitidine <a href="http://g5gab8b8b8b8.com/">ranitidine</a>

14 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 16:24 | Reagovat

naproxen 250 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naprosyn 500 mg</a>

naproxen 500mg

15 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 16:44 | Reagovat

naprosyn 500 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500</a>

naproxen 500 mg tablets

16 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:20 | Reagovat

naproxen 250 mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 500mg</a>

naproxen 500 mg tablets

17 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:15 | Reagovat

naproxen 500mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250mg</a>

naproxen 250 mg

18 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:22 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxeno 500 mg
</a>

naproxen 500mg

19 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:55 | Reagovat

naproxen 250mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250 mg</a>

naproxen 250 mg

20 Nicolasthymn Nicolasthymn | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:01 | Reagovat

naproxen 250mg <a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250 mg</a>

naproxen 500mg

21 Aaronavara Aaronavara | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 14:07 | Reagovat

wh0cd129785 <a href=http://tadalafilcheapdelivery.us.com/>buy cheap tadalafil</a>

22 Kennethmayon Kennethmayon | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 12:59 | Reagovat

wh0cd129785 <a href=http://tadalafilmedicaid.us.org/>cheap tadalafil</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama