V případě jakéhokoli dotazu mě neváhejte kontaktovat....

Yamaha psr s750

11. ledna 2013 v 22:13 |  YAMAHA KLÁVESY

Funkce

Stačí jen hrát a zažijete úžasně realistický a expresivní zvuk


Je náročné věrně reprodukovat veškeré specifické artikulace, nuance a dynamické změny zvuku akustických nástrojů. Yamaha, jako největší výrobce hudebních nástrojů na světě, využila vědecké i umělecké postupy, aby vám mohla nabídnout nejpropracovanější, přirozeně znějící a snadno hratelné zvuky různých nástrojů.

Technologie Super Articulation (SA)

Zvuky kategorie Super Articulation reprodukují herní charakteristiky akustických nástrojů tak autenticky, že máte pocit, že na tyto nástroje skutečně hrajete. A to nejlepší je, že SA zvuky inteligentně dodávají k vaší hře ty pravé expresivní nuance, typické pro jednotlivé nástroje, bez toho, abyste se museli učit různé triky, jak na to - prostě jen hrajete!

Styly s technologií Mega zvuků


Mega zvuky nabízejí různé herní techniky a typické ruchy jako skluzy prstů po strunách u kytar a baskytar, speciální efekty u žesťů nebo různé vokální efekty atd. Při využití Mega zvuků ve stylech jsou výsledkem jedny z nejrealističtěji znějících dynamických doprovodů.

Výkonný doprovod profesionální kvality dostupný pouhým stiskem tlačítka


Hrát se styly je jako být dirigentem kapely, která hraje akordy a aranže, které jí nadiktujete. Nová Yamaha PSR-S750 přichází s bohatou nabídkou 325 vestavěných dynamických stylů.
Styly Yamaha jsou vytvářeny nejlepšími světovými programátory a mixovány profesionálními studiovými inženýry pro dosažení bezkonkurenční kvality.

VIDEO UKÁZKA:

Styly s technologií Guitar-Enhanced (SFF GE) s využitím Mega zvuků

Styly s technologií Guitar-Enhanced (SFF GE) nereprodukují pouze zvuk kytary, ale reprodukují přirozeně znějící zvuk hry na kytaru v závislosti na právě hraném akordu. Díky tomu jsou tyto styly tak úžasně realistické.

Proslulé audio a DSP technologie Yamahy poskytují skvělý zvuk jak při živém hraní, tak i při nahrávání


V hudební produkci je klíčovým prvkem při tvorbě skvělého zvuku způsob, jakým je skladba zmixována. Mixážní konzole vám umožňuje mixovat hudbu jako studioví inženýři; včetně vyvážení stereo pozice, panoramy a profesionálních studiových DSP efektů převzatých z uznávaných produktů Yamaha pro profesionální nahrávání a živou hudební produkci.

Efekt skutečného zkreslení (Real Distortion)

Efekty Real Distortion jsou založeny na digitálních modelech klasických kytarových zesilovačů z 60. a 70. let. Najdeme zde také digitální modely legendárních analogových kytarových efektových pedálů. Výsledkem je věrná frekvenční a dynamická reprodukce skutečných distortion kytarových efektů.

Nové reproduktory a reproduktorový box

Větší reproduktorový box poskytuje PSR-S750 plný a hutný zvuk s hlubokými basy a čirými výškami.

Digitální zesilovač

Yamaha PSR-S750 je vybavena digitálním zesilovačem vlastní výroby s vynikajícím odstupem signál/šum. Protože jde o vysoce účinnou plně digitální technologii, nabízí zesilovač vysoký výkon při současném výrazném snížení spotřeby energie.

Nahrávání a přehrávání audia na/z USB a praktické funkce Multi padů


Yamaha PSR-S750 umožňuje přehrávat a nahrávat audio soubory. Audio soubory lze přehrávat také z Multi padů, což je skvělé pro tvorbu smyček, vokálních frází a zvukových efektů.

Vysoce výkonné audio jádro


Přehrávání audia


PSR-S750 podporuje přehrávání audio souborů ve formátu WAV.

Přiřazení audia k Multi padům (Audio Link Multi Pad)

Funkce Audio Link Multi Pad umožňuje přiřadit vaše vlastní audio soubory (se zvukovými efekty, vokálními frázemi apod.) k jednotlivým padům v sekci Multi Pad a využít je přímo při hraní.

Nahrávání audia

Nahrajte si svou píseň nebo vystoupení jako vysoce kvalitní, nekomprimovaný WAV soubor, který pak můžete sdílet online nebo vypálit na CD.

Možnost rozšířit o další zvuky a styly udržuje váš nástroj pořád aktuální


Možnost rozšířit o nové zvuky a styly vám zaručí, že nástroj můžete dovybavit vysoce kvalitními zvuky a styly z celého světa podle vlastního výběru. A to nejlepší je, že spoustu vzorků těchto rozšíření můžete získat zcela zdarma na adrese: http://services.music.yamaha.com/vse/


Rozšíření zvuků a stylů (Voice and Style Expansion - VSE)


Díky novým balíčkům s rozšiřujícími zvuky a styly od Yamahy si mohou hráči vybírat z široké a stále se rozrůstající nabídky autenticky znějících zvuků a stylů z celého světa. Stačí je načíst do vestavěné FlashROM paměti v PSR-S750 (s kapacitou 64MB) a můžete okamžitě hrát s těmito autentickými zvuky, styly a doprovody podle vašeho výběru!

Přenosný keyboard přátelský k mobilním zařízením


PSR-S750 podporuje konektivitu a interaktivitu s vašimi mobilními zařízeními a tablety. Navíc Yamaha vyvíjí spoustu aplikací pro iPhone, iPod a iPad, které přinášejí nový způsob interaktivity.

Vstup Aux

Díky přídavnému linkovému vstupu můžete hrát s aplikací Yamaha "NoteStar" pomocí digitální notace včetně skutečných doprovodných stop ve formátu audio. Nebo si jednoduše zahrajte s vaší oblíbenou písní z vaší hudební knihovny.

iPhone/iPod/iPad konektivita

S MIDI rozhraním Yamaha i-MX1 pro iPhone, iPod a iPad můžete objevit novou dimenzi MIDI ovládání s aplikacemi od Yamahy jako Scale Tuner, Piano Diary nebo Faders & XY Pad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama